SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
330 000 €
(2 308 € / m²)
Prodaja
6+
1
143 m²
Rue de la Ternière, Avrillé

spalnica6+
površina143 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Florence Guerin vous propose: Appartement de standing situé au sein du verdoyant Parc de La Haye et de la résidence du Val d'Or. Ce cadre...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rue de la Ternière, Avrillé
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi