SUPA24
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, visoki stropi
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, po prenovi
261 700 €
(4 436 € / m²)
Prodaja
3
1
59 m²
Rue de la Ternière, Avrillé

spalnica3
površina59 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Situé à quelques centaines de mètres du coeur d'Avrillé, ce programme immobilier neuf bénéficie d'un emplacement attractif. Un atout majeur en termes...

Ostalo
Starost oglasa: 143 dni
Posodobljeno: 81 dni

Lokacija

Rue de la Ternière, Avrillé
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Anjou-Maine - l'Adresse Angers - Place du lycée

Podobni oglasi