SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
100 000 €
(1 613 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Rue Flammarion, Avignon

spalnica3
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Yoan PAGNACCO vous propose: Appartement T3 - Résidence sécurisée - AvignonAu rez-de-chaussée d'une résidence calme et bien entretenue, ce...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Rue Flammarion, Avignon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi