SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
64 000 €
(1 362 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Place d'Armes, Auxonne

spalnica2
površina47 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A Auxonne. Appartement de type 2, au deuxième étage, et comprenant entrée avec placards, cuisine équipée, séjour avec accès balcon, une chambre, salle...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 106 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Place d'Armes, Auxonne
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Val De Saone Transactions

Podobni oglasi