SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
72 000 €
(3 273 € / m²)
Prodaja
2
1
22 m²
Place Saint-Germain, Auxerre

spalnica2
površina22 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

L'agence immobilière L'Adresse Auxerre vous propose au coeur du centre ville, passage Manifacier, ce joli 2 pièces vendu meublé de 22.25 m2 (30.65 m2 ...

Električno
Starost oglasa: 134 dni
Posodobljeno: 72 dni

Lokacija

Place Saint-Germain, Auxerre
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Auxerre - CPA Immo - l'Adresse Auxerre - CPA Immo

Podobni oglasi