Seznam ponudb
1
1
28 000 €
(966 € / m²)
Prodaja
1
1
29 m²
Rue Saint-Jean, Aubusson
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
1
površina
29 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Fiche N°Id-LGB160927 : Aubusson, 1 Pi?ce d'environ 29 m2 comprenant 1 piece(s) dont 1 chambre(s) - Construction 0 - Plus d'informations disponibles s...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
492 dni
Posodobljeno:
492 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Rue Saint-Jean, Aubusson
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.