SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
327 000 €
(3 988 € / m²)
Prodaja
4
1
82 m²
Avenue de Garlaban, Aubagne

spalnica4
površina82 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Véronique Echelard vous propose: Appartement T4 de 82 m2 avec terrasses et stationnements privatifsSitué en périphérie du centre ville, d...

Ostalo
Starost oglasa: 139 dni
Posodobljeno: 139 dni

Lokacija

Avenue de Garlaban, Aubagne
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi