SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
169 900 €
(2 427 € / m²)
Prodaja
3
1
70 m²
Rue d'Aigremont, Ars-sur-Moselle

spalnica3
površina70 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

CARRARA IMMOBILIER vous propose en exclusivité, un appartement F3 de 70.35 m2 dans une copropriété bien entretenue avec espaces verts dans la commune ...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 68 dni
Posodobljeno: 68 dni

Lokacija

Rue d'Aigremont, Ars-sur-Moselle
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Carrara Immobilier

Podobni oglasi