SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
228 000 €
(2 111 € / m²)
Prodaja
4
1
108 m²
Chemin de Porte Ferrus, Arles

spalnica4
površina108 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Au cœur du centre historique d’Arles, à seulement quelques pas de la très prisée Place du Forum, je suis un ensemble immobilier situé dans une petite ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Chemin de Porte Ferrus, Arles
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Martinez & Martinez Immobilier

Podobni oglasi