SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
560 000 €
(5 000 € / m²)
Prodaja
5
1
112 m²
Route des Convers, Argonay

spalnica5
površina112 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Nous vous proposons sur la commune d'Argonay, ce grand appartement duplex de 112m2 Carrez (125m2 utiles). Idéalement situé, proche des commerces et bé...

Električno
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Route des Convers, Argonay
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Ingen Immo

Podobni oglasi