SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
169 900 €
(2 462 € / m²)
Prodaja
3
1
69 m²
Avenue de Verdun, Argenteuil

spalnica3
površina69 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Anwar Boudghene vous propose: Appartement 3 pièces avec balcon, cave et parkingSitué dans un secteur recherché de Argenteuil, à proximité...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Avenue de Verdun, Argenteuil
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi