SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
181 000 €
(3 232 € / m²)
Prodaja
3
1
56 m²
Avenue de Verdun, Argenteuil

spalnica3
površina56 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Laetitia Petel vous propose: Situé à Argenteuil Val Notre Dame, ce charmant appartement de 3 pièces se trouve au premier niveau d'un imme...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Avenue de Verdun, Argenteuil
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi