SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
245 000 €
(2 663 € / m²)
Prodaja
4
1
92 m²
Rue du Temple, Argenteuil

spalnica4
površina92 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situé dans un quartier résidentiel recherché d'Argenteuil, apprécié pour son calme, son ambiance familiale et sa proximité immédiate des commodités, c...

Ostalo
Starost oglasa: 70 dni
Posodobljeno: 70 dni

Lokacija

Rue du Temple, Argenteuil
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Propriétés Privées

Podobni oglasi