SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
265 200 €
(10 608 € / m²)
Prodaja
1
1
25 m²
Allée de la Galaxie, Arcachon

spalnica1
površina25 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Exclusivité CABINET BEDIN - Arcachon ville hiver studio avec terrasse. En exclusivité, emplacement d’exception – Ville d’Hiver, Arcachon. Situé au cœu...

Ostalo
Starost oglasa: 122 dni
Posodobljeno: 36 dni

Lokacija

Allée de la Galaxie, Arcachon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

S.A.S. CABINET BEDIN

Podobni oglasi