SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
128 000 €
(1 707 € / m²)
Prodaja
4
1
75 m²
Place Sentupéry, Arc-lès-Gray

spalnica4
površina75 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Arc les Gray (70) proche toute commoditée dans une petite copropriété de 4 lots un bel appartement au rez de chaussée composé d'une entrée sur cuisine...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Place Sentupéry, Arc-lès-Gray
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Fatima CHEVALIER

Podobni oglasi