SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
335 000 €
(4 408 € / m²)
Prodaja
4
1
76 m²
Avenue de la Division Leclerc, Antony

spalnica4
površina76 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A seulement quelques minutes à pied de toutes les commodités (RER B, écoles, commerces, parc), au sein d'une copropriété familiale avec ascenseur, séc...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Avenue de la Division Leclerc, Antony
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Antony - l'Adresse Antony - Parc

Podobni oglasi