SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
279 000 €
(4 810 € / m²)
Prodaja
3
1
58 m²
Avenue de la Division Leclerc, Antony

spalnica3
površina58 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A quelques minutes à pied du RER et des commerces, au sein d'une copropriété en pierre de taille, conviviale et bien entretenue, laissez-vous séduire ...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Avenue de la Division Leclerc, Antony
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Antony - l'Adresse Antony - Parc

Podobni oglasi