SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
299 000 €
(4 041 € / m²)
Prodaja
3
1
74 m²
Avenue de la Division Leclerc, Antony

spalnica3
površina74 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Stéphanie Gagelin vous propose: ANTONY – Fontaine Michalon / Parc HellerÀ seulement 3 minutes à pied du RER Fontaine Michalon, à 1 minute...

Ostalo
Starost oglasa: 38 dni
Posodobljeno: 24 dni

Lokacija

Avenue de la Division Leclerc, Antony
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi