SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
349 000 €
(5 453 € / m²)
Prodaja
3
1
64 m²
Chemin des Rastines, Antibes

spalnica3
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Gersende Lavielle (06 37 78 27 03) vous propose : DERNIER ÉTAGE - DUPLEX de 3 pièces de 64m² environ avec une terrasse de 12m² environ et...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Chemin des Rastines, Antibes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi