SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
760 000 €
(7 525 € / m²)
Prodaja
3
1
101 m²
Chemin des Rastines, Antibes

spalnica3
površina101 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Situated on the ground floor of one of the most prestigious residences in Cap d'Antibes, featuring a swimming pool and concierge, this superb two-bedr...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Chemin des Rastines, Antibes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

JOHN TAYLOR - AGENCE DU CAP D'ANTIBES

Podobni oglasi