SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
315 000 €
(5 000 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
Chemin des Rastines, Antibes

spalnica3
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Co-Exclusivité L'Adresse Antibes Sur les hauteurs d'Antibes avec un accès rapide à l'autoroute, à Sophia Antipolis et au transports en communs se tro...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Chemin des Rastines, Antibes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Antibes - l'Adresse Antibes

Podobni oglasi