SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
715 000 €
(8 125 € / m²)
Prodaja
4
1
88 m²
Route de Saint-Jean, Antibes

spalnica4
površina88 m²
kopalnice1

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Route de Saint-Jean, Antibes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Michaël Zingraf Cap d'Antibes

Podobni oglasi