SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 595 000 €
(11 393 € / m²)
Prodaja
3
1
140 m²
Chemin des Rastines, Antibes

spalnica3
površina140 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Exceptional property, located on the top floor of a small, quiet residence, with beautiful sea and mountain views.

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Chemin des Rastines, Antibes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

JOHN TAYLOR - AGENCE DU CAP D'ANTIBES

Podobni oglasi