SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
286 200 €
(7 155 € / m²)
Prodaja
2
1
40 m²
Chemin des Rastines, Antibes

spalnica2
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Découvrez ce charmant 2 pièces de 40 m2 environ, niché au cœur d’une résidence recherchée & sécurisée avec gardien dans le secteur des Moyennes Brégui...

Električno
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Chemin des Rastines, Antibes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

C L'agence

Podobni oglasi