SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
295 000 €
(6 860 € / m²)
Prodaja
1
1
43 m²
Petit Chemin des Terriers, Antibes

spalnica1
površina43 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Antibes, Alpes-Maritimes Elegant new and secure development in the heart of a pine tree forest on the hills of Antibes offering stunning views over t...

Ostalo
Starost oglasa: 29 dni
Posodobljeno: 16 dni

Lokacija

Petit Chemin des Terriers, Antibes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi