SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
575 000 €
(6 609 € / m²)
Prodaja
3
2+
87 m²
Rue Dulys Prolongée, Antibes

spalnica3
površina87 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Juan-les-Pins Pinede, Alpes-Maritimes 500m to the sandy beaches and the town centre for this very well presented 3 Bedroom 2 Bathroom newly built apa...

Ostalo
Starost oglasa: 57 dni
Posodobljeno: 27 dni

Lokacija

Rue Dulys Prolongée, Antibes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi