SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
550 000 €
(7 639 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
Chemin des Rastines, Antibes

spalnica3
površina72 m²
kopalnice1

In a residence with a swimming pool
Corner apartment with 3 rooms on a high floor
In perfect condition - Quiet and sunny -...

Ostalo
Starost oglasa: 113 dni
Posodobljeno: 21 dni

Lokacija

Chemin des Rastines, Antibes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CAP D'ANTIBES LUX RENTALS

Podobni oglasi