SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
320 000 €
(7 111 € / m²)
Prodaja
1
1
45 m²
Allée Francisque Perraud, Antibes

spalnica1
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

In einer prestigeträchtigen Luxusresidenz in Antibes – im begehrten Viertel Saint-Jean – entdecken Sie diese außergewöhnliche Wohnung, die ein seltene...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaVisoki stropiNaravna svetlobaVarovanjeLočeni wcTuš kabina

Ostalo
Starost oglasa: 114 dni
Posodobljeno: 54 dni

Lokacija

Allée Francisque Perraud, Antibes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Michaël Zingraf Cap d'Antibes

Podobni oglasi