SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 097 000 €
(11 309 € / m²)
Prodaja
4
1
97 m²
Impasse d'Andréossy, Antibes

spalnica4
površina97 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

Just next to the "Port Vauban" and the SNCF train station, this beautiful 97sqm apartment offers a glimpse of the sea. Completely renovated, it is loc...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 126 dni
Posodobljeno: 126 dni

Lokacija

Impasse d'Andréossy, Antibes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

John Taylor Cap d'Antibes

Podobni oglasi