SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
334 000 €
(4 282 € / m²)
Prodaja
3
1
78 m²
Chemin des Rastines, Antibes

spalnica3
površina78 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Proche de toutes les commodités, beau 3 pièces de 78m² actuellement configuré en cabinet médical. hall d'entrée, séjour donnant sur terrasse sud-ouest...

Ostalo
Starost oglasa: 127 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Chemin des Rastines, Antibes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Wilson Immobilier

Podobni oglasi