SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
295 000 €
(2 379 € / m²)
Prodaja
5
1
124 m²
Chemin des Bois d'Alix, Anse

spalnica5
površina124 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Raphaël Guillerme vous propose: Duplex 'Esprit Maison' au dernier étage – Au Centre d'Anse.Vous cherchez le calme d'un dernier étage sans...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Ločeni wcLeseni tramoviVisoki stropiOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiNaravna svetlobaPo prenoviNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Chemin des Bois d'Alix, Anse
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi