SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
599 000 €
(9 359 € / m²)
Prodaja
3
1
64 m²
Boulevard de la Corniche, Annecy

spalnica3
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Close to the lake and the town centre, this 3-room flat has a spacious loggia with a lovely view of the lake. Located in a new residence built in 2017...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 44 dni
Posodobljeno: 44 dni

Lokacija

Boulevard de la Corniche, Annecy
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES Mont-Blanc Annecy

Podobni oglasi