SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
75 000 €
(938 € / m²)
Prodaja
4
1
80 m²
Impasse du Moulin des Dames, Angoulême

spalnica4
površina80 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Sylvie Nguyen (06 85 67 84 67) vous propose : APPARTEMENT DE 80M2 environ, SALON, SEJOUR, CUISINE , 2 CHAMBRES, 1 DRESSING, 1 SALLE D'EA...

Ostalo
Starost oglasa: 491 dni
Posodobljeno: 491 dni

Lokacija

Impasse du Moulin des Dames, Angoulême
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi