SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
200 000 €
(8 696 € / m²)
Prodaja
1
1
23 m²
Rue Amédée Dufourg, Anglet

spalnica1
površina23 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

EXCLUSIVE: ANGLET near BIARRITZ LIGHTHOUSE, in a building backed by the GOLF and overlooking the beaches of Anglet, on the 2nd floor of a well-maintai...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rue Amédée Dufourg, Anglet
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PRESTIGE BY ARTHURIMMO.COM BIARRITZ

Podobni oglasi