SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
199 800 €
(6 244 € / m²)
Prodaja
2
1
32 m²
Avenue d'Espagne, Anglet

spalnica2
površina32 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Sabrina Duhart vous propose: Opportunité à Saisir : Charmant Appartement T2 avec Terrasse et Jardin à Anglet !A Anglet Saint Jean, profit...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Avenue d'Espagne, Anglet
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi