SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
33 000 €
(393 € / m²)
Prodaja
3
1
84 m²
Place du Ralliement, Angers

spalnica3
površina84 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Manon Coudray vous propose: VIAGER OCCUPÉ – secteur Grand Douzillé -APPARTEMENT 84 m² avec véranda et stationnementProposition de vente e...

Ostalo
Starost oglasa: 21 dni
Posodobljeno: 21 dni

Lokacija

Place du Ralliement, Angers
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi