SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
349 000 €
(3 753 € / m²)
Prodaja
4
1
93 m²
Chemin du Port Meslet, Angers

spalnica4
površina93 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ANGERS , HYPER CENTRE A deux pas de Place du Ralliement, laissez-vous séduire par ce bel appartement de type 4, situé au 3ème étage d'une copropriét...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 141 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Chemin du Port Meslet, Angers
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Anjou-Maine - l'Adresse Angers - Rue des Lices

Podobni oglasi