SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
38 000 €
(1 226 € / m²)
Prodaja
2
1
31 m²
Rue Marie Bach, Alvignac

spalnica2
površina31 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Bel appartement à rénover entièrement ( devis disponibles), comprenant une cuisine séparée, un séjour et une chambre. Il offre un ascenseur, un jardin...

Električno
Starost oglasa: 25 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rue Marie Bach, Alvignac
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Selection Habitat - SELECTION HABITAT BRIVE LA GAILLARDE

Podobni oglasi