SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
229 000 €
(5 452 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Impasse des Écoles, Allonzier-la-Caille

spalnica2
površina42 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Alain Ledda-Perret vous propose: Opportunité à ne pas manquer - Charmant Appartement T2 dans une petite copropriété de 7 appartements ave...

Ostalo
Starost oglasa: 56 dni
Posodobljeno: 46 dni

Lokacija

Impasse des Écoles, Allonzier-la-Caille
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi