SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
294 900 €
(4 681 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
Rue d'en Haut, Allinges

spalnica3
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Sarah Rozière (06 99 86 19 42) vous propose : Appartement T3 avec balcon à Allinges.BIEN LIRE L’ANNONCE !APPARTEMENT DISPONIBLE 2028 !Au ...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue d'en Haut, Allinges
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi