SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
189 000 €
(6 517 € / m²)
Prodaja
2
1
29 m²
Stretta di a Contra, Albitreccia

spalnica2
površina29 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Le Bon'Appart vous propose à la vente, sur la commune de Porticcio, à Paesolu 1, à quelques minutes du centre et des plages, un beau F1/2 d'environ 3...

Ostalo
Starost oglasa: 414 dni
Posodobljeno: 30 dni

Lokacija

Stretta di a Contra, Albitreccia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Le Bon'appart

Podobni oglasi