SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 180 000 €
(8 429 € / m²)
Prodaja
5
2+
140 m²
Rue Albert Decaris, Ajaccio

spalnica5
površina140 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Our agency is pleased to offer for sale an exceptional apartment with an area of 140 m2 in the highly sought-after area of CASONE-GRANDVAL-TROTTEL, co...

Ostalo
Starost oglasa: 29 dni
Posodobljeno: 29 dni

Lokacija

Rue Albert Decaris, Ajaccio
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IMMOBILIERE DU TROTTEL

Podobni oglasi