SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
Dnevna soba
162 000 €
(3 240 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
Ajaccio

spalnica2
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Le Bon'Appart vous propose en exclusivité à la vente sur la commune d'Ajaccio, à proximité du centre ville. Situé sur les hauteurs des jardins de l'Em...

Ostalo
Starost oglasa: 82 dni
Posodobljeno: 26 dni

Lokacija

Ajaccio
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Le Bon'appart

Podobni oglasi