SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
615 000 €
(6 150 € / m²)
Prodaja
4
1
100 m²
Ajaccio

spalnica4
površina100 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Situé dans le quartier très prisé du Casone, à seulement 5 minutes à pied de la plage du Trottel, ce duplex rare de 100 m2, en dernier étage en pignon...

Ostalo
Starost oglasa: 352 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Ajaccio
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Master Group International

Podobni oglasi