SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
440 000 €
(3 826 € / m²)
Prodaja
4
1
115 m²
Passage Mark Twain, Aix-les-Bains

spalnica4
površina115 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

In the heart of Aix-les-Bains' pedestrian street, this elegant 115.71 m² (Carrez law) crossing apartment, fully renovated in 2020, offers a bright and...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 70 dni
Posodobljeno: 70 dni

Lokacija

Passage Mark Twain, Aix-les-Bains
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES Mont-Blanc Annecy

Podobni oglasi