SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
997 340 €
(9 973 € / m²)
Prodaja
4
1
100 m²
Cours Sextius, Aix-en-Provence

spalnica4
površina100 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This apartment offering 100.57 sqm of living space as defined by the Carrez Law is on the second and top floor of a revamped historic building just a ...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Cours Sextius, Aix-en-Provence
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DANIEL FEAU AIX & PAYS VAROIS

Podobni oglasi