SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
480 000 €
(7 164 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Chemin d’Olivary, Aix-en-Provence

spalnica3
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Romain Mouny vous propose: À quelques minutes du cOEur vibrant d’Aix-en-Provence, ce T3 de 67 m² vous ouvre les portes d’un quotidien bai...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorNadstropjeOpremljenoModeren slogNaravna svetlobaVarovanjeLeseni podPo prenovi

Ostalo
Starost oglasa: 93 dni
Posodobljeno: 24 dni

Lokacija

Chemin d’Olivary, Aix-en-Provence
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi