SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 395 000 €
(7 881 € / m²)
Prodaja
6+
1
177 m²
Allée Claude Forbin, Aix-en-Provence

spalnica6+
površina177 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Im Herzen des historischen Zentrums von Aix-en-Provence, nur wenige Schritte vom Justizpalast entfernt, befindet sich diese prestigeträchtige, ca. 177...

Električno
Starost oglasa: 94 dni
Posodobljeno: 77 dni

Lokacija

Allée Claude Forbin, Aix-en-Provence
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

John Taylor Aix-en-Provence

Podobni oglasi