SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
94 000 €
(1 306 € / m²)
Prodaja
4
1
72 m²
Rue Denfert-Rochereau, Agen

spalnica4
površina72 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Patricia Mendes vous propose: **Splendide Appartement 4 pièces à Agen - Vue Panoramique - Prestations Haut de Gamme**Laissez-vous séduire...

Ostalo
Starost oglasa: 53 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Rue Denfert-Rochereau, Agen
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi