SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
252 000 €
(9 333 € / m²)
Prodaja
2
1
27 m²
Rond-Point des Vignerons, Agde

spalnica2
površina27 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Découvrez ce charmant studio cabine situé en rez-de-jardin au cœur du célèbre village naturiste du Cap d'Agde. Offrant un emplacement privilégié, ce b...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rond-Point des Vignerons, Agde
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Naert Kevin

Podobni oglasi